Anadolu Jam 2012

Anadolu Jam 2012Anadolu Jam, Türkiye’nin her köşesinden, sosyal, ekolojik ve ekonomik değişime ve toplumsal dönüşüme kendilerini adamış 30 genç lideri 5 gün için bir araya getirecek. İlki geçtiğimiz yıl Eylül ayında gerçekleşen Anadolu Jam’in ikincisi 22-29 Temmuz 2012 tarihleri arasında yine Kazdağı’nda gerçekleşecek. Buluşmada katılımcılar paylaşımı, derinden dinlemeyi, kendilerini keşfi, sistemik düşünceyi ve topluluk oluşturmayı deneyimleyecek, bunlarla ilgili beceriler edinecek.

Jam nedir?

Jam, bir konferans, seminer ya da sıradan bir toplantı değildir. Jam, değişimin 3 boyutta yaşandığı bir buluşmadır: kişisel (içsel), topluluk (ilişkisel) ve sistemik (bütünsel). “Jam” ismi, caz müzisyenlerinin bir araya gelip doğaçlama müzik yapmalarından esinlenilerek kullanılmıştır.

Buluşma, kişisel boyutta, katılımcıların yaşam yolculuklarını ve yaptıkları işleri paylaşabilecekleri ve gözden geçirebilecekleri, yenilenip motive olabilecekleri, kişisel bakım ve sürdürülebilirlikleri için pratik beceriler edinebilecekleri bir alandır. Aynı zamanda, kendilerini daha iyi tanıyabilecekleri, anlamlı sorular sorabilecekleri, korkularını ve içsel engellerini aşabilecekleri, kendi akranlarıyla yeni ortaklıklar yaratabilecekleri bir ortamdır.

Ayrıntılı bilgi, davetiye ve başvuru formu ile ilgili linkler aşağıdadır.

geçen sene ilki düzenlenen Jam'den sıcacık videomuzu da inceleyebilirsiniz...